Nákup obrazu

Máte-li zájem o zhlédnutí či koupi obrazu, prosím kontaktujte mě na e-mail: radkabrunova@seznam.cz

 

Nákup obrazu je možné uskutečnit více způsoby:

- Prohlédnout si a popř. zakoupit vybraný obraz je možno po domluvě v Hradci Králové.

- Určité množství obrazů (záleží na rozměru...) jsem schopna na přiměřenou vzdálenost dovézt k prohlédnutí a vyzkoušení pro konkrétní interiér.

- Obraz mohu po platbě předem rovněž zaslat poštou (jako křehký balík), či zajistit předání v Praze. - Platba se v takovém případě uskutečňuje bankovním převodem.

 

Nabízím rovněž prodej obrazu na splátky. - V takovém případě předávám/odesílám obraz po sepsání příslušné kupní smlouvy a obdržení první splátky na bankovní účet.

 

Ve všech výše uvedených případech je možno v nějaké rozumné lhůtě (řekněme jeden měsíc) nepoškozený obraz bez udání důvodu na náklady kupujícího vrátit, obratem vrátím platbu. 

 

Poznámka k rámování obrazů:

Větší formáty  (100x80cm a 80x60cm) jsou rámovány v jednoduchých lištových rámech, barevně tónovaných adekvátně barevnosti obrazu. Menší formáty jsou rámovány v rámečcích různých provedení. - Na požádání zašlu fotografie obrazu v rámu, pokud je nafocen obraz nezarámovaný.

Větší formáty jsou k dispozici zarámované ihned, u některých menších nechávám rám vyrobit až v případě vážného zájmu o obraz, pak je dodací lhůta zhruba čtyři týdny.

Je možné domluvit rovněž prodej obrazu bez rámu.

Vybraný motiv mohu dle individuálních přání ve většině případů rozpracovat rovněž na jiný formát než v jakém je nabízen (ne však jako kopii, spíše v duchu daného motivu...),

stejně tak je možno vybraný motiv na přání namalovat namísto na sololit na malířské plátno libovolné velikosti (max. 2x3m, nechávám vyrobit...) napnuté na blindrámu.

 

Některé obrazy, nyní neprodejní (např. z důvodu plánovaných výstav...), se časem mohou stát prodejnými, a naopak....

 

Obrazy již prodané a rovněž starší práce a některé další příbuzné aktivity jsou ke zhlédnutí na samostatných webových stránkách; - odkazy na ně se nacházejí dole na úvodní straně těchto stránek...............

 

.........

 

Domluvit je možné ledacos, nechám se inspirovat...., a tak se, prosím, ptejte......

Děkuji,

Radka Brůnová