Nákup obrazu

Máte-li zájem o zhlédnutí či koupi obrazu, prosím kontaktujte mě na e-mail: radkabrunova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 736190725

 

Nákup obrazu je možné uskutečnit více způsoby:

- Prohlédnout si a popř. zakoupit vybraný obraz je možno osobně po domluvě v Hradci Králové.

- Určité množství obrazů (záleží na rozměru...) jsem schopna na přiměřenou vzdálenost dovézt k prohlédnutí a vyzkoušení pro konkrétní interiér.

- Obraz mohu po platbě předem rovněž zaslat - výše dopravného záleží na rozměrech obrazu. Platba se v takovém případě uskutečňuje bankovním převodem či jako on-line platba. Obraz mohu rovněž zaslat na dobírku. U obrazů, kde součet rozměrů tří stran (délka + šířka + hloubka) je větší než 120cm a zároveň rozměr nejdelší z nich není méně jak 50cm, vychází nejvýhodněji přepravní služba "Úsporný balík" / DPD za 130Kč (s dobírkou 180Kč); menší a malé obrazy (které jsou z kapacitních důvodů těchto stránek k nalezení především na mém profilu na Fler.cz) lze zaslat přes Zásilkovnu (výše zmíněný rozměr součtu tří stran do 120cm, kdy nejdelší nepřesahuje 50cm) nebo jako doporučené psaní přes Českou poštu (max 50x35x5cm). (Do uvedených maximálních rozměrů je třeba připočítat vždy několik cm, které zabere obal = bublinková fólie + karton)

 

Nabízím rovněž prodej obrazu na splátky. - V takovém případě předávám/odesílám obraz po sepsání příslušné kupní smlouvy a obdržení první splátky na bankovní účet.

 

Ve všech výše uvedených případech je možno v nějaké rozumné lhůtě (řekněme jeden měsíc) nepoškozený obraz bez udání důvodu na náklady kupujícího vrátit, obratem vrátím platbu. 

 

Poznámka k rámování obrazů:

Větší formáty  (100x80cm a 80x60cm) jsou rámovány v jednoduchých dřevěných rámech, barevně tónovaných adekvátně barevnosti obrazu. Menší formáty jsou rámovány v rámečcích různých provedení, většinou rovněž barevně tónovaných. - Na požádání zašlu fotografie obrazu v rámu, pokud je některý nafocen nezarámovaný.

Většina obrazů je dostupná do tří dnů, jen několik málo má delší dodací lhůtu (pak je to uvedeno v popisku k obrazu).

Je možné domluvit rovněž prodej obrazu (sololitové desky či plátna) bez rámu, cena obrazu se pak sníží o cenu rámu.

 

Malba na zakázku:

Vybraný motiv mohu dle individuálních přání ve většině případů rozpracovat rovněž na jiný formát než v jakém je nabízen (ne však jako kopii, spíše v duchu daného motivu...),

stejně tak je možno vybraný motiv na přání namalovat namísto na sololit na malířské plátno libovolné velikosti (max. 2x3m, nechávám vyrobit...) napnuté na blindrámu,

těší mě rovněž malba na zakázku, kdy se snažím dle alespoň rámocvě zadaných instrukcí vrozumět a vcítit do představ zákazníka.

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Některé obrazy, nyní neprodejní (např. z důvodu plánovaných výstav...), se časem mohou stát prodejnými, a naopak....

 

Obrazy již prodané a rovněž starší práce a některé další příbuzné aktivity jsou ke zhlédnutí na samostatných webových stránkách; - odkazy na ně se nacházejí dole na úvodní straně těchto stránek...............

 

.........

 

Domluvit je možné ledacos, nechám se inspirovat...., a tak se, prosím, ptejte......

Děkuji,

Radka Brůnová